دانلود مطالعات در مورد فرهنگسرا ( فرهنگسرای مهر جوان کرج ), ظوابط و استاندارد های طراحی فرهنگسرا , دانلود نقشه فرهنگسرا | گروه معماری پارساکد - مرجع معماری ایران

دانلود مطالعات در مورد فرهنگسرا ( فرهنگسرای مهر جوان کرج ), ظوابط و استاندارد های طراحی فرهنگسرا , دانلود نقشه فرهنگسرا - گروه معماری پارساکد – مرجع معماری ایران

به وب سایت گروه معماری پارساکد خوش آمدید.

subscribe-sms

اشتراک پیامک

پارساکد
صفحه اصلی
تالار گفتمان
اینستاگرام ما
عضویت
ورود کاربران
ارتباط با ما

توجه: در صورتی که اطلاعات معماری دارید نیاز به خرید نیست و با شما تبادل اطلاعات انجام خواهد شد.

دانلود مطالعات در مورد فرهنگسرا ( فرهنگسرای مهر جوان کرج ), ظوابط و استاندارد های طراحی فرهنگسرا , دانلود نقشه فرهنگسرا
icon تعداد بازدید: 48,958 iconدسته : طراحی معماری 2، طراحی معماری 3، نقشه طراحی فرهنگسرا

فرهنگسرا چیست ؟

فرهنگسرا ساختمانی است که در آن یک یا چند نهاد فرهنگی فعالیت دارند فرهنگسراها معمولاً شرایطی برای آموزش امور گوناگون فرهنگی و اجتماعی و همچنین آموزش پیشه‌ها و هنرهای گوناگون مانند نگارگری، کوزه‌گری، دوزندگی و جزاینها فراهم می‌گردد. برخی از فرهنگسراها کتابخانه و انتشارات ویژه خود را نیز دارا هستند. در ایران تا امروز بیشتر فرهنگسراها در شهر تهران و چند شهر دیگر مانند اصفهان برپا شده‌اند و معمولاً کوشیده شده برای هر منطقه شهرداری یک فرهنگسرای بزرگ ترتیب داده شود. برخی از فرهنگسراها بجز پوشش دادن منطقه خود به فعالیت‌های فرامنطقه‌ای نیز می‌پردازند.

فرهنگسرا مهر جوان کرج - پارسا کد - پارسی کد - علی شفیع زاده - معماری - عکس معماری

برای خواندن تعریف فرهنگسرا و مطالبی از فرهنگسرا های ایران و همچنین دانلود آن به ادامه مطلب بروید…

توضیحات : دانلود مطالعات در مورد فرهنگسرا ( فرهنگسرای مهر جوان کرج ), ظوابط و استاندارد های طراحی فرهنگسرا , دانلود نقشه فرهنگسرا

بسیاری از فرهنگسراها ویژه‌کار تخصصی اند یعنی فعالیت خود را گرد یک گروه یا یک محور کاری کرده متمرکز می‌سازندفرهنگسراها برپایه شیوه فعالیت به یکی از محورهای سه گانه شخصیت (کیستی)، محتوا (درونمایه) و نهاد می‌پردازندفرهنگسراهای شخصیت محور، عبارت‌اند از فرهنگسراهای کودک،نوجوان، جوان، دانشجو، دختران، بانو، و سالمند. فرهنگسراهای محتوا محور، عبارت‌اند از: اندیشه، قرآن، ولاء، انقلاب، پایداری، هنر، ملل، قانون، تیره‌ها (اقوام)، ورزش، ماه‌ بهمن، کار، دانش‌ها، تندرستی، طبیعت، و فناوری اطلاعات. فرهنگسراهای نهاد محور، عبارت‌اند از خانواده، مدرسه، و شهر

*   فرهنگسراها *

* فرهنگسرای خاوران 

نخستین گام برای احداث فرهنگسرای خاوران در بهار ۱۳۷۲ برداشته شد و از دوازدهم تیر ۱۳۷۲ نیز آغاز به کار کرد. این فرهنگسرا عمدتاً به منظور غنی‌سازی اوقات فراغت کودکان و جوانان جنوب شرقی تهران تأسیس شده و از بزرگ‌ترین مراکز وابسته به سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است

هم اکنون فرهنگسرای جوان یکی از بزرگ‌ترین مراکز فرهنگی کشور محسوب می‌شود. این فرهنگسرا دارای مساحتی بالغ بر ۸۳۰۰۰ متر مربع و زیر بنای ۲۴۰۰۰ متر مربع است و در چهار بخش ساختمان اداری، بازارچه فرهنگ و هنر (به صورت رو باز در وسط محوطه)، ساختمان مرکزی، علوم و فنون و شهر بازی، انجام فعالیت‌های متنوعی را برای عموم، به ویژه جوانان و نوجوانان میسر کرده است

فعالیت‌های فرهنگسرا نیز به چهار گروه هنری، آموزشی، اجتماعی و فرهنگی تقسیم شده است. در بخش هنری امکانات متفاوتی از جمله تالارها و نگارخانه‌ها در اختیار مردم منطقه است. تالارهای این بخش شامل تالار فرهنگ با ظرفیت اجتماعات با ظرفیت ۱۰۰ نفر ، سوم خرداد با ظرفیت ۳۰۰۰ نفر و سالن فرهنگ  با  ظرفیت ۲۰۲ نفر، سالن شهید مطهری با ظرفیت ۳۵۰ نفر و تالار روباز اجتماعات با ظرفیت ۵۰۰ نفر است

کتابخانه خاوران با بیش از پنجاه هزار نسخه کتاب و ظرفیت پذیرش بیش از پانصد نفر بصورت هم‌زمان در سالنهای مطالعه از دیگر بخش‌های اصلی این فرهنگسراست.که در حدود ۲۵۰۰ نفر عضو دارد.

همچنین نگارخانه خاوران،دارای دو سالن اصلی و فرعی در دو طبقه با ظرفیت ۲۰۰۰ تابلو در رشته‌های نقاشی، خوشنویسی گرافیک، عکاسی، حجم و صنایع دستی قادر است به هنرمندان معاصر و استادان و دانشجویان رشته‌های هنری خدمات بدهد.

در سالهای اخیر، چندین قسمت از مجموعه، شامل سالن های تئانر و ساختمان دوم مجموعه در حال ساخت است.

* فرهنگسرای سرو

فرهنگسرای سرو در ضلع پارک ساعی ، در زمینی به مساحت ۳۵۰۰ متر و با هزینه ای بیش از ۲۵۰ میلیون تومان در دی ماه سال ۱۳۷۴ گشایش یافت . این فرهنگسرا دارای کلاس های آموزش علمی و هنری می باشد . در ضمن فرهنگسرای سرو گروه های کوهنوردی و گشت های سیاحتی با عنوان گشت علاقه مندان برای دیدار از نقاط دیدنی اطراف تهران را تشکیل می دهد . سرای موسیقی از آخرین بخش هایی است که در این مجموعه مورد بهره برداری قرار گرفته است . نوار خانه موسیقی که پیشرفته ترین فن آوری های شنیداری را در اختیار دارد . مجموعه ای از آثار برتر موسیقی ایران و جهان را در دسترس علاقه مندان ، موسیقیدانان و هنرمندان می گذارد .
در سال ۱۳۷۳ نخستین خانه کودک در فرهنگسرای سرو گشایش یافت که محلی است برای برگزاری جشن های تولد و مراسم تکلیف دختران علاوه بر این به مناسب های مختلف برنامه هایی با مشارکت کودکان محله در خانه کودک به اجرا در می آید .

* فرهنگسرای باغ وثوق الدوله

باغ وثوق الدوله در منطقه ۱۴ ( خیابان نیرو ) که فضای سبز مناسبی دارد . به یک مرکز نمایشگاهی ، آموزشی و تحقیقاتی برای علاقه مندان به گل و گیاه تبدیل گردیده است . به علاوه با ایجاد فضاهای آموزشی ، کتابخانه ، سالن اجتماعات ، موزه گیاهان ( شامل بخش های تزئینی ، دارویی ، صنعتی و … ) و دیگر قسمت های خدماتی این مجموعه به صورت یک فرهنگسرای تخصصی در زمینه گل و گیاه درآمده است .

* فرهنگسرای شفق

در دو سالی که از پیدایش آن می گذرد . سالن آمفی تأتر فرهنگسرای شفق ( با صندلی های طراحی شده برای معلولان ) و سالن نگارخانه آن میزبان برنامه های مختلفی مانند دهمین جشنواره سراسری موسیقی فجر و نیز نمایش عروسکی بوده است .
کلاس هایی برای قرآن ، طراحی ، گرافیک ، نقاشی آبرنگ و رنگ روغن ، خوشنویسی ، عکاسی ، سفالگری ، مجسمه سازی ، مینیاتور ، کامپیوتر ، موسیقی سنتی ایران و قالیبافی دایر است که درهر دوره آموزشی ، گنجایش پذیرش ۲۰۰ نفر را دارد .
توسعه این فرهنگسرا ادامه دارد و فیلم خانه ، چای باغ و فروشگاهی برای عرضه ابزار نقاشی و موسیقی در آن در دست ساختمان است .
پارک شفق در خیابان جمال الدین اسدآبادی قرار دارد .

* فرهنگسرای خاوران 

یکی از تازه ترین نمونه های مراکز فرهنگی جامع برای طیفی گسترده از نوجوانان تا هنرمندان حرفه ای است از نظر مساحت بزرگترین فرهنگسرای ایران است و ساختن آن در سال ۱۳۷۳ به پایان رسید . بخش های آن عبارتند از)بازارچه فرهنگ و هنر ، آمفی تأتر ویژه کودکان ، فضای نمایش های عروسکی ، نمایشگاه ، کتابخانه قرائتخانه ، کارگاه ها و کلاس های آموزشی و سالن شطرنج )
تازه ترین اقدام این فرهنگسرا برای نوجوانان ، برپایی کارگاه های کتاب ( با همکاری خانه کودک و نوجوان ) است که در آنها اصول و مبانی نویسندگی بخصوص قصه نویسی و نوشتن .
این فرهنگسرا در میدان خراسان خیابان خاوران واقع  شده است .

* فرهنگسرای بهمن

پیدایش این فرهنگسرا تحولی بود در جهت ایجاد مرکزی فرهنگی با هویتی تازه اما زود آشنا و همه پسند . تبدیل کشتارگاه قدیمی تهران به مکانی برای فراگیری هنر و تشویق به آفرینش هنری همراه با تلقی تازه ای بود از اشتغال به هنر و حضور در هنرکده .
فرهنگسرای بهمن ، نخستین نمونه هنرکده غیرمحلی است که در زمانی کوتاه ، موقعیت ممتاز فرهنگسرای مادر را یافت و الگوی فرهنگسراهای دیگری در تهران و شهرهای دیگر شد و در سال ۱۳۷۰ آغاز به فعالیت کرد . بخش عمده آن عبارتند از : چای باغ ، تالار علوم وفنون خواجه نصرالدین طوسی ، کانون قرآن ، تالار شهید آوینی ، کتابخانه عمومی شهید حسین فهمیده ، بخش آموزش ، لابراتوار زبان و کامپیوتر ، بخش سینمایی ( شامل سینما تراس چاپلین و تماشاخانه مبارک ) تالار بسم ا… خان ، گالری های هنرهای تجسمی ، مجموعه ورزشی و واحد هنرهای نمایشی .
این فرهنگسرا در میدان راه آهن ، میدان بهمن واقع شده است .

* فرهنگسرای نیاوران

فرهنگسرای نیاوران در سال ۱۳۵۷ با مساحت تقریبی ۳۵۰۰ مترمربع در شمال شرقی تهران در محله نیاوران ایجاد شد و دارای تأسیسات کتابخانه ، نگارخانه و نمایش خانه بود . پس از پیروزی انقلاب اسلامی این فرهنگسرا به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی واگذار شد و تا سال ۱۳۴۶ علاوه بر کوشش های هنری ، فعالیت هایش عبارت بودند از : انتشار کتاب ، تفسیر و ترجمه قرآن و …
از سال ۱۳۶۷ پذیرش هنرجویان « مرکز آموزش هنر » از طریق آزمون سراسری وزارت فرهنگ و آموزش عالی آغاز شد که طی سه دوره ۱۸۰ نفر با دریافت گواهینامه در مقطع کاردانی و در رشته های نامبرده از مرکز آموزش هنر ( فرهنگسرای نیاوران ) فارغ التحصیل شدند .
از سال ۱۳۷۰ فعالیت های فرهنگسرا چنین بوده است : برگزاری سمینار ، کنفرانس ، نمایشگاه و …
این فرهنگسرا در خیابان شهید باهنر ( نیاوران ) روبروی پارک نیاوران قرار دارد .

* فرهنگسرای اشراق

این فرهنگسرا در اواسط سال ۱۳۷۴ در یک باغ قدیمی به مساحت ۲۰۰ هزار مربع در منطقه ۴ تهران که پرجمعیت ترین منطقه شهر است گشایش یافت .
ساختمان های باغ با تالارهای تودرتو ، گچبری ها ، آینه کاری ها ، شومینه ها و بادگیرهای قدیمی جلوه ای زیبا دارند . در وسط یکی از تالارها ، حوضخانه ای قرار دارد که آب جاری در آن از قنات « تلو » سرچشمه می گیرد و پس از ورود به باغ ، در حوض ها و حوضچه های متعدد باغ جاری می شود برنامه های فرهنگسرای اشراق شامل کلاسهای آموزشی ، نمایش فیلم تأتر اجرای کنسرت های موسیقی ، فعالیت های ورزشی و هنری و استفاده از کتابخانه است .

 * فرهنگسرای ابن سینا

فرهنگسرای ابن سینا در شهرک قدس ( غرب )  ،  خیابان ایران زمین شمالی و در زمینی به مساحت ۱۶۳۲ متر مربع احداث  شده  است . فعالیت اصلی این فرهنگسرا به تأتر اختصاص یافته و این فرهنگسرا تأمین کننده نیازهای تأتری فرهنگسراهای دیگر و نیز برنامه ریز فعالیت های تأتری شهرداری تهران است.
صرف نظر از این فعالیت اختصاصی  ، فرهنگسرای ابن سینا در بخش های مختلف آموزشی ، تشکیل کانون های مختلف از جمله کانون های قرآن ، ادبی ، اردویی ، ورزشی ، اجرای برنامه های تأتر ، نمایش عروسکی و موسیقی و همچنین فیلم فعال است .

* فرهنگسرای امیرکبیر

در پارک قیطریه با استفاده  بهینه از فضای موجود واقع در بزرگراه آیت اله  صدر قیطریه ، مرکزی فرهنگی ، با امکان برگزاری نمایشگاه های مختلف ، کتابخانه ، کلاس های آموزشی ، هنری ، ورزشی و …. احداث می شود تا این بخش از شهر برای این طرح ۵/۳۱ میلیون تومان است . اجرای طرح از نیمه اول سال ۱۳۷۴ آغاز شده است.

* فرهنگسرای ارسباران

فرهنگسرای ارسباران به منظور یاری رساندن به شکوفایی استعدادهای هنری جوانان در آبان سال ۱۳۷۴ تأسیس شد . بنای فرهنگسرا با هزینه ۵/۳ میلیارد ریال در مدت ۱۸ ماه با زیربنای ۳۵۰۰ متر مربع احداث گردید . در معماری فرهنگسرا شرایط استفاده ناتوانان جسمی و حرکتی از محیط فرهنگسرا و تجهیزات آن تأمین شده است.
فعالیت های فرهنگسرای ارسباران در پنج محور سازماندهی شده است فراهم آوردن امکانات آموزش هنر به ویژه هنرهای سنتی تهیه کتاب به ویژه کتاب های تخصصی هنر ، نمایش فیلم ، اجرای موسیقی و تأتر ، معرفی و نمایش آثار ارزشمند هنرهای تجسمی ( نگارخانه ) ، برپایی جلسات نقد و بررسی آثار هنری و ادبی .

 

 

برای مشهاده و دریافت کامل ، این مطلب را دانلود کنید…

 

نام فایل : دانلود مطالعات در مورد فرهنگسرا ( فرهنگسرای مهر جوان کرج ), ظوابط و استاندارد های طراحی فرهنگسرا , دانلود نقشه فرهنگسرا

 

فرمت فایل: DWG  JPG  ppt  word  PDF

حجم : ۲۴ مگابایت

 

   برای دانلود روی آیکون زیر کلیک کنید. (  لینک مستقیم از سرور سایت )

مهندسی بندر -طراحی بندر بزرگ مسافری تجاری آفتاب کیش 17 اسلاید - دانلد پروژه مهندسی بندر - پارسا کد

 

   برای دانلود روی آیکون زیر کلیک کنید. (  لینک غیر مستقیم از سرور های دیگر )

مهندسی بندر -طراحی بندر بزرگ مسافری تجاری آفتاب کیش 17 اسلاید - دانلد پروژه مهندسی بندر - پارسا کد

 

 


رمز عبور : www.parsacad.com  یا  www.parsicad.ir

 

 •  تذکر ۱ : دوستان ، فقط یکی از آدرس های سایت به عنوان پسورد فایل ها انتخاب شده است!
 •  تذکر ۲ : برای بازکردن فایل ها از حالت فشرده آدرس های سایت را با حروف کوچک تایپ کنید!

 

***در صورت کپی کردن حتما لینک منبع را ذکر نمایید***

منبع : پارسا کد – وب سایت تخصصی معماری و عمران – پارسی کد

 

 

با توجه به درخواست خیلی از کاربران و اعضاء ویژه سایت برای قرار دادن مطالعات و رساله های  معماری، یکسری مطالعات و رساله معماری که توسط گروه معماری پارسا کد انجام شده است را با قیمت پائین برای شما دوستان آماده کردیم تا برای مطالعات های طرح نهائی معماری استفاده نمائید. لازم به ذکر است که این لیست تنها بخشی از دفترچه های مطالعاتی انجام شده توسط گروه معماری پارسا کد می باشد و تعدادی از عناوین مطالعات و طرح های آنها بدلیل عدم رضایت دوستانی که رساله ها و  طرح های مدنظر را سفارش داده اند در سایت قرار نگرفته است و با فاصله زمانی یکساله تنها دفترچه های مطالعاتی در سایت قرار خواهند گرفت و طرح ها در آرشیو ما محفوظ خواهد ماند. شما دوستان معماری عزیز نیز در صورت تمایل می توانید انجام بخشی از رساله ها و همچنین طرح های خود را به ما بسپارید.

7-27-2015 9-03-52 PM

گروه معماری پارسا کد در بخش های زیر سفارش می پذیرد:

انجام نقشه های فاز یک و دو ، طراحی و اجرای نما ، آموزش تخصصی نرم افزارهای معماری ، رندر و پست پروداکشن ، ساخت ماکت ، شیت بندی و طراحی پوستر ، طراحی داخلی ، انجام مقاله و پروژه های معماری ، انجام پروپوزال معماری به طور کامل ، انجام بخشی از رساله های معماری شامل : ( اقلیم ، پروپزال و تجزیه و تحلیل و آنالیز سایت ) و…

برای مشاهده توضیحات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمائید…

 

برای مشاهده توضیحات هر مطالعات روی آنها کلیک نمائید.

 1. مطالعات ایستگاه اتوبوس + نقشه + عکس و تریدی مکس
 2. مطالعات طراحی ترمینال مسافربری استهبان ۵۰ صفحه و ۱۹ اسلاید – همراه با پلان ها و سه بعدی
 3. مطالعات بیمارستان بهمراه ریز فضاها + نقشه
 4. مطالعات دانشکده هنر و معماری  ۱۳۵ صفحه + ۸ نقشه   
 5. مطالعات ساختمان تجاری ۴۳۵ صفحه + ۵ نقشه 
 6. مطالعات سینما  ۱۴۰ صفحه + نقشه
 7. مطالعات کتابخانه  ۲۲۱ صفحه + نقشه    
 8. مطالعات خوابگاه ۱۷۰ صفحه + نقشه 
 9.  مطالعات کلینیک تخصصی  و درمانی  ۱۶۶ صفحه + نقشه 
 10. مطالعات مجتمع مسکونی ۲۰۸ صفحه + ۴ نقشه فاز دو 
 11. مطالعات مجتمع مسکونی ۷۵ صفحه – شماره سوم
 12. مطالعات مجموعه تفریحی توریستی پارک ۱۹۷ صفحه + نقشه 
 13. مطالعات مجموعه های ورزشی و کالج ورزشی  ۱۴۵ صفحه + نقشه 
 14. مطالعات هتل  ۵ ستاره ۱۵۰ صفحه + نقشه
 15. مطالعات هنرستان  ۲۰۵ صفحه + نقشه
 16. مطالعات و سرانه مهد کودک و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان  ۱۹۰ صفحه + نقشه
 17. مطالعات ویلا و ساختمان های مسکونی  ۲۰۰ صفحه + نقشه
 18. دفترچه مطالعات
 19. مطالعات برج‌های مسکونی شهرک صدرا ۱۴۰ صفحه
 20. مطالعات پارک علوم و فن‌آوری ۱۷۵ صفحه + عکس و نقشه ها 
 21. مطالعات مجموعه فرهنگی شمس تبریزی با رویکرد ادراک فضا ( کارشناسی ارشد )  ۱۲۵ صفحه + ۲۷ اسلاید + کلیه نقشه ها و فایل های max 
 22. مطالعات مرکز تحقیقات برنج کشور – پایان نامه معماری ۱۰۵ صفحه + نقشه ها 
 23. مطالعات بررسی نقش‌های نمادین در معماری هخامنشی (کارشناسی ارشد تاریخ ایران باستان )
 24. مطالعات بررسی مجموعه اشیاء برنزی دوره ساسانی ۲۳۳ صفحه
 25. مطالعات تاریخ ساسانیان ۲۵۰ صفحه
 26. مطالعات  شهرسازی ۱۰۵ صفحه
 27. مطالعات موزه و موزه موسیقی ۱۲۵ صفحه – شماره اول
 28. رساله موزه موسیقی ۱۴۲ صفحه – شماره دوم
 29. مطالعات طعمه و اشربه معمول و مرسوم مردم در عصر عباسیان ۲۵۰ صفحه
 30. مطالعات اقتصاد روستا ۲۵۰ صفحه
 31. مطالعات موزه سکه  ۱۴۹ صفحه + نقشه و پوسترها
 32. مطالعات آرامگاه استاد مهدی آذر یزدی ۱۶۹ صفحه + نقشه ها + پاورپوینت + عکس ها و پوسترها
 33. مطالعات مسجد ساوج بلاغ ۷۶ صفحه
 34. مطالعات خانه سالمندان ۱۴۰صفحه
 35. مطالعات طراحی مرکز ریشه های پایدار – سرای سالمندان ۱۰۵ صفحه
 36. مطالعات خانه معمار (کانون معماران جوان) ۲۹۵صفحه
 37. رساله پردیس معماران ( مرکز گردهمایی معماران در اصفهان ) ۷۵ صفحه
 38. مطالعات خانه موسیقی شهر ۹۰صفحه
 39. مطالعات ساخت و مدیریت پاساژ در ایران ۱۰۰صفحه
 40. مطالعات کلینیک قلب ۱۴۰صفحه
 41. مطالعات مجتمع جهانگردی  ۱۹۰صفحه
 42. مطالعات مجتمع کودکان بی سرپرست ۱۶۰صفحه
 43. مطالعات مجموعه آموزشی فرهنگی و تفریحی ۱۰۰صفحه
 44. مطالعات مجموعه گردشگری ۲۴۰صفحه
 45. مطالعات مدرسه (واحد آموزشی) ۶۵صفحه
 46. مطالعات مدرسه معماری ۲۰۵ صفحه
 47. مطالعات هتل ۳ ستاره ۱۴۰صفحه
 48. رساله طراحی هتل جهانگردی – توریستی ۲۱۰ صفحه
 49. مطالعات مجتمع فرهنگی اموزشی ۱۱۵ صفحه
 50. مطالعات مقدماتی مجتمع آموزشی فرهنگی شرکت نفت سرخس ۱۰۰ صفحه
 51. مطالعات موزه فرش تهران ۱۲۰ صفحه
 52. مطالعات موزه مردم شناسی ۱۱۰ص + ۳۰اسلاید
 53. مطالعات موزه نجوم و کیهان شناسی ۱۰۳صفحه
 54. مطالعات موزه هنر معاصر ۱۱۰صفحه
 55. مطالعات نمایشگاه بین‌المللی ۱۱۴صفحه
 56. مطالعات طراحی مجتمع آب درمانی بیله درق ۱۰۵ صفحه + فایل های اتوکد و مکس + رندر و پوسترها
 57. مطالعات نمایشگاه و فروشگاه شهر کتاب ۸۳ صفحه
 58. مطالعات ایستگاه راه آهن – قطار ۱۳۰ صفحه
 59. مطالعات مسجد ۱۱۲ صفحه + نقشه های اتوکد + رندرها و پوسترها + ۳۳ اسلاید
 60. مطالعات طراحی شیرخوارگاه ۱۱۶ صفحه + نقشه ها + پوستر و رندرها + ۲۹ اسلاید
 61. مطالعات طراحی مهد کودک – پارک کودک ۲۱۵ صفحه
 62. مطالعات طراحی دانشکده معماری ۱۰۵ صفحه + نقشه ها + رندرها + ۳۲ اسلاید – شماره دوم
 63. مطالعات طراحی رصد خانه و مرکز نجوم ، آسمان نما ۱۸۷ صفحه
 64. مطالعات طراحی خانه کودک  ۲۰۰ صفحه
 65. مطالعات طراحی مجموعه تفریحی – ورزشی ۱۳۵ صفحه
 66. مطالعات طراحی پارک آبی – مرکز بازی های آبی ۱۲۸ صفحه
 67. رساله مجموعه ورزشی بانوان و کودکان ۱۲۰ صفحه
 68. رساله طراحی فرهنگسرای هنر ۱۸۰ صفحه
 69. مطالعات طراحی پردیس فرهنگی و هنری ۲۲۵ صفحه
 70. رساله طراحی موزه مد و لباس – مجموعه موزه مد و لباس ۲۰۰ صفحه
 71. مطالعات طراحی مجتمع تجاری – تفریحی ۱۵۰ صفحه
 72. مطالعات طراحی سرای دوستی – مرکز کودکان خیابانی ۲۸۶ صفحه – مطالعات ارشد معماری
 73. مطالعات مجتمع مسکونی با رویکرد حریم ۱۴۵ صفحه – مطالعات ارشد معماری
 74. مطالعات طراحی مجتمع سینمائی – پردیس سینمائی – خانه سینما ۱۵۰ صفحه
 75. مطالعات طراحی ایستگاه آتش نشانی ۱۱۹ صفحه
 76. مطالعات طراحی موزه کودک ۱۰۷ صفحه
 77. مطالعات طراحی پایانه مسافربری بین شهری ( جاده ای ) ۲۱۰ صفحه
 78. رساله هنرستان فنی و حرفه ای ( معماری و هنر ) ۱۲۰ صفحه
 79. رساله طراحی هتل ۴ ستاره ۱۸۵ صفحه
 80. رساله فرهنگسرا در قالب معماری ایرانی ۱۴۸ صفحه
 81. رساله فرهنگسرای جوان ۱۰۸ صفحه 
 82. رساله خانه تئاتر ۱۰۵ صفحه
 83. مطالعات طراحی ساختمان اداری با رویکرد پایدار ۳۲۹ صفحه – کارشناسی ارشد معماری
 84. رساله مجموعه توریستی تفریحی ۱۱۰ صفحه – شماره دوم
 85. رساله معماری ترمینال مسافربری ۹۵ صفحه – شماره سوم
 86. رساله موزه لباس ایرانی – آریایی ۱۳۰ صفحه
 87. رساله مرکز پرورش استعدادهای درخشان ۱۵۳ صفحه
 88. مطالعات طراحی مرکز انتقال خون ۱۳۲ صفحه
 89. مطالعات خانه هنرمندان ۱۲۵ صفحه
 90. مطالعات طراحی بیمارستان روانپزشکی ( تیمارستان ) ۱۵۰ صفحه
 91. مطالعات طراحی استخر مجموعه ورزش های آبی ۱۱۵ صفحه
 92. رساله معماری مرکز خدمات شهری  – مرکز اداری  ۱۱۵ صفحه
 93. رساله ساختمان نظام مهندسی ۲۲۱ صفحه
 94. مطالعات مرکز آموزش مختص نابینایان ۱۰۲ صفحه + رساله مرکز آموزشی و فرهنگی نابینایان و کم بینایان ۳۲۸ صفحه
 95. مطالعات معماری بانک ۱۵۰ صفحه – شماره دوم
 96. مطالعات طراحی هتل تفریحی توریستی ۱۱۸ صفحه
 97. مطالعات مرکز همایش های مردمی ( با رویکرد اصول پایدار در معماری ایران ) ۳۴۰ صفحه
 98. مطالعات معماری خانه شعر ۳۰۶ صفحه 
 99. رساله طراحی کتابخانه تخصصی هنر و معماری ۱۰۰ صفحه
 100. مطالعات طراحی موزه ملی بابل ( عراق ) ۲۵۰ صفحه
 101. مطالعات معماری ایستگاه مترو ۱۳۳ صفحه
 102. رساله معماری مجموعه اقامتی – تفریحی ۱۷۳ صفحه
 103. مطالعات معماری مرکز امداد و نجات ۲۶۰ صفحه
 104. رساله معماری آکادمی هنرهای سنتی ایران با گرایش رقص ۲۹۶ صفحه – آکادمی هفتگانه ی تهران
 105. رساله معماری مجتمع مسکونی ۱۳۶ صفحه
 106. مطالعات معماری باغ موزه اسلام ۱۱۰ صفحه
 107. مطالعات معماری خانه جوان ۲۷۰ صفحه
 108. مطالعات معماری طراحی مرکز اطلاع رسانی ۱۲۰ صفحه
 109. رساله معماری طراحی موزه آب ۹۵ صفحه
 110. مطالعات معماری تالار موسیقی سمفونیک ۲۰۷ صفحه
 111. مطالعات معماری مرکز آموزش هنر صنایع دستی ۳۲۶ صفحه
 112. مطالعات معماری مجتمع های خدماتی – رفاهی بین راهی ۱۱۸ صفحه
 113. مطالعات معماری کتابخانه کودکان ۱۲۴ صفحه
 114. مطالعات طراحی موزه فرهنگ و هنر ۱۲۰ صفحه
 115. مطالعات معماری طراحی هتل ساحلی ۱۰۵ صفحه
 116. مطالعات معماری موزه و نمایشگاه ماشین ۱۱۶ صفحه
 117. رساله معماری مجتمع اقامتی – تجاری ۱۹۴ صفحه
 118. رساله معماری تالار شهر – سیتی هال ۱۰۳ صفحه
 119. رساله معماری پارک فرهنگی – باغ فرهنگی ۱۳۶ صفحه
 120. مطالعات موزه باستان شناسی شهر دزفول  –   در حال آماده سازی….  { سال ۹۴ }
 121. مطالعات طراحی ساختمان شهرداری  –           در حال آماده سازی ….
 122. مطالعات طراحی بانک  –                              در حال آماده سازی ….
 123. مطالعات طراحی موزه معمار در تهران –            در حال آماده سازی ….
 124. مطالعات پژوهشکده معماری  –                     در حال آماده سازی ….
 125. مطالعات طراحی سفارت خانه  –                   در حال آماده سازی …
 126. مطالعات طراحی برج باغ در تهران –                در حال آماده سازی …
 127. مطالعات طراحی فرودگاه –                          در حال آماده سازی …
 128. مطالعات طراحی شهرک مسکونی با رویکرد پایدار در یزد – در حال آماده سازی …

 

 

بخشی از رساله و پایان نامه های انجام شده به دلیل راضی نبودن سفارش دهندگان در سایت قرار نگرفته است.

توجه: رساله های موجود در این لیست تنها شامل فصل های مطالعاتی می شود و فصل های مربوط به سایت و طراحی از رساله ها حذف شده است . به طور کلی پایان نامه معماری در وبسایت گروه معماری پارساکد بفروش نمی رسد و تنها فصل های مطالعاتی ارائه می شود.

برای سفارش انجام مطالعات و طرح های خود با ما تماس بگیرید:

برای ارتباط با ما میتوانید از راه های زیر استفاده نمائید:

شماره تماس: ۰۹۳۷۱۹۲۵۳۱۲ – ۱۰ صبح تا ۶ عصر

ایمیل های پشتیبانی:

parsacad.com@gmail.com

info@parsacad.com

ایمیل مدیریت: admin@parsacad.com

شماره پیامک سایت: ۱۰۰۰۰۸۰۲۶۷۶۶۰۱

آدرس دفتر: بزودی…
شماره دفتر: بزودی…


در باره ي "مدیریت سایت" از مدیران سایت پارسا کد
نوشته شده توسط :مدیریت سایت | تعداد مطالب : 848مطلب

مدیریت سایت - مهندسی معماری از تهران و عضو گروه معماری پارسا کد | مرجع معماری ایران ۵۸ نظر براي نوشته ي "دانلود مطالعات در مورد فرهنگسرا ( فرهنگسرای مهر جوان کرج ), ظوابط و استاندارد های طراحی فرهنگسرا , دانلود نقشه فرهنگسرا" ارسال شده است!
نوشته شده توسط : asal   درتاريخ: اردیبهشت ۱۵ام, ۱۳۹۰ در ۱۸:۵۰   

MSIE 6.0 Windows XP

اونی که میخواستم نداشتید مطالعات کامل فرهنگسرا

نوشته شده توسط : علی شفیع زاده   درتاريخ: اردیبهشت ۱۷ام, ۱۳۹۰ در ۱۷:۲۸   

Firefox 3.0.19 Windows XP

سلام. تماس بگیرید و پروژه خود را درخواست بدید. ممنون

نوشته شده توسط : معمار کهنه   درتاريخ: تیر ۲۸ام, ۱۳۹۰ در ۱۸:۰۶   

MSIE 8.0 Windows 7

سلام خسته نباشید راستش من پروژه نهایی ام فرهنگسراست و فرصت چندانی هم ندارم نمونه کار میخواستم لطفا اگه چیزی که به درد من بخوره دارین برام ارسال کنید ممنونتون میشم با تشکر

نوشته شده توسط : علی شفیع زاده   درتاريخ: تیر ۲۹ام, ۱۳۹۰ در ۲۲:۱۷   

Firefox 3.0.5.NETCLR3.5.30729 Windows XP

سلام ممنون
تماس بگیرید.

نوشته شده توسط : خالد   درتاريخ: شهریور ۲ام, ۱۳۹۰ در ۱۲:۳۲   

MSIE 7.0 Windows XP

سلام خوبی علی جان
مطالب های خوبی برای دانلود دانشجویان هست دمت گرم

نوشته شده توسط : موسی جلودار   درتاريخ: مهر ۲۷ام, ۱۳۹۰ در ۱۸:۴۶   

MSIE 8.0 Windows 7

سلام اگه میشه یه خورده ترکیب حجمی از فرهنگسرا برام بفرستید بیا

نوشته شده توسط : موسی جلودار بکتی   درتاريخ: مهر ۲۷ام, ۱۳۹۰ در ۱۹:۱۴   

MSIE 8.0 Windows 7

سلام خسته نباشید راستش من پروژه نهایی ام فرهنگسراست و فرصت چندانی هم ندارم نمونه کار میخواستم لطفا اگه چیزی که به درد من بخوره دارین برام ارسال کنید ممنونتون میشم با تشکر

نوشته شده توسط : علی شفیع زاده   درتاريخ: مهر ۲۸ام, ۱۳۹۰ در ۱۷:۲۳   

Firefox 3.6.12 Windows XP

سلام ممنون
بله چیزهایی که خواستین داریم.
ارسال نقشه ها هزینه دارد لطف کنید تماس بگیرید کامل توضیح بدم خدمتتون.

نوشته شده توسط : ایلناز   درتاريخ: مهر ۳۰ام, ۱۳۹۰ در ۱۹:۴۶   

MSIE 8.0 Windows 7

جواب برای معمار کهنه: من دارم ایمیلتون رو بدین میفرستم براتون

نوشته شده توسط : علی شفیع زاده   درتاريخ: مهر ۳۰ام, ۱۳۹۰ در ۲۲:۱۱   

Firefox 3.0.5.NETCLR3.5.30729 Windows XP

ایلناز خانم ؟
اگه دارین ارسال کنید براشون ما هم خوشحال میشیم.
ایشون هم مشکلشون حل میشه.
ایمیل ایشون: mousajelodar@yahoo.com
هزینه برای ارسال پروژه فقط برای پایدار بودن سایت برای سالهای آینده هست, نه چیز دیگه!
وگرنه ما از این پروژه ها تو کافی نتمون کلی درآمد داریم

نوشته شده توسط : ایلناز   درتاريخ: آبان ۳ام, ۱۳۹۰ در ۱۹:۵۰   

MSIE 8.0 Windows 7

پروژه فرهنگسرا فقط همونی که تو سایت قرار دادنو داشتم آقای جلودار.

نوشته شده توسط : علی شفیع زاده   درتاريخ: آبان ۳ام, ۱۳۹۰ در ۲۰:۱۲   

Firefox 3.0.5.NETCLR3.5.30729 Windows XP

سلام ایلناز
از ارسال نقشه ها و مطالبتون ممنون

نوشته شده توسط : ایلناز   درتاريخ: آبان ۳ام, ۱۳۹۰ در ۲۰:۲۴   

MSIE 8.0 Windows 7

ممنون .
اگه بازم داشتم از فرستادنشون دریغ نمیکنم.
من فونت میخوام :-(
Please help me!!!

نوشته شده توسط : ایلناز   درتاريخ: آبان ۳ام, ۱۳۹۰ در ۲۰:۴۷   

MSIE 8.0 Windows 7

آقای جلودار، تو معمارستان همین سایت پره حجم فرهنگسراست.
حتما یه سر بزنید. کمکتون میکنه قطعا :-)

نوشته شده توسط : موسی جلودار   درتاريخ: آبان ۱۵ام, ۱۳۹۰ در ۱۸:۵۱   

MSIE 8.0 Windows 7

سلام و با عرض معذرت ایمیلی که براتون داده بودم اشتباه بوده اینم ایمیل منه
ایمیل:mosajelodar@yahoo.com

نوشته شده توسط : elnaz   درتاريخ: آبان ۱۷ام, ۱۳۹۰ در ۱۹:۱۵   

MSIE 8.0 Windows 7

salam aqaye jelo dar.
kheyli kare badi kardin ke eshtebahi adres dadin. vali dobare be adrese jadid baratOon ferestadam.
yeki khodam kamel shod baratOon mifrestam.

نوشته شده توسط : موسی جلودار   درتاريخ: آبان ۲۳ام, ۱۳۹۰ در ۱۴:۲۲   

MSIE 8.0 Windows 7

سلام یه خورده عکس و توضیحات کامل از فرهنگسراهای مختلف می خواستم یا اگر ممکنه ادرس سایتشو بدین تا خودمون بریم بگردیم تا پیدا کنیم . ممنون و تشکر میکنم

نوشته شده توسط : ایلناز   درتاريخ: آبان ۲۵ام, ۱۳۹۰ در ۱۴:۵۰   

MSIE 8.0 Windows 7

سلام.
آقای جلو دار براتون میفرستم.
ولی الان نفهمیدم بالاخره ایمیلتون همینه یا نه.لااقل یه پیغام بذارین که فایلارو دریافت کردین.
مرسی

نوشته شده توسط : موسی   درتاريخ: آبان ۲۶ام, ۱۳۹۰ در ۱۳:۳۵   

Firefox 4.0 Windows 7

salam eilnaz khanom sarmandeh man khili vaght namikonam ke biam dakhel sit aghe emkanesh ast stesnaan berizin be in email

ایمیل: juju.blue.45@yahoo.com

نوشته شده توسط : علی شفیع زاده   درتاريخ: آبان ۲۶ام, ۱۳۹۰ در ۱۵:۴۹   

Firefox 3.6.12 Windows XP

سلام
لطف کنید ایمیل خودتون رو درست وارد کنید.
به نظر میاد این ایمیل درست وارد نشده!
>>>>>ایمیل: juju.blue.45@yahoo.com
با تشکر

نوشته شده توسط : ایلناز   درتاريخ: آبان ۲۶ام, ۱۳۹۰ در ۱۸:۳۲   

MSIE 8.0 Windows 7

سلام.
ای بابا اینطوری که نمیشه من اونارو تاحالا واسه ۲ یا آدرس فرستادم!
اونا پس واسه کی رفته؟! 😮
لطفا درست آدرس بدین بفرستم.
ممنون

نوشته شده توسط : mosa   درتاريخ: آبان ۲۷ام, ۱۳۹۰ در ۱۵:۴۶   

MSIE 8.0 Windows 7

سلام ایلناز خانوم من هنوز چیزی به دستم نرسیده گفتم شاید به خاطر ایمیلم باشه که مشکل داشته باشه که ادرس یه ایملی دیگه را دادم

نوشته شده توسط : ایلناز   درتاريخ: آبان ۲۷ام, ۱۳۹۰ در ۱۹:۰۶   

MSIE 8.0 Windows 7

سلام.
چون آقای شفیع زاده گفتن آدرس اشتباس من نفرستادم.
بعدشم،جوجو به شخصیت شما نمیخوره. زشته. یه آدرسه درست بدین بفرستم.
مرسی

نوشته شده توسط : علی شفیع زاده   درتاريخ: آبان ۲۷ام, ۱۳۹۰ در ۱۹:۱۷   

Firefox 3.0.5.NETCLR3.5.30729 Windows XP

سلام
ایلناز خانم ایشون با همون ایمیل قبلیشون نظر ارسال میکنن به این ایمیل بفرستین براشون.
ایمیل: mosajelodar@yahoo.com

نوشته شده توسط : ایلناز   درتاريخ: آبان ۲۸ام, ۱۳۹۰ در ۱۸:۵۹   

MSIE 8.0 Windows 7

سلام.
ممنون آقای شفیع زاده. چشم.
آقا موسی من پلانرو کدی کردم میفرستم براتون

نوشته شده توسط : علی شفیع زاده   درتاريخ: آبان ۲۹ام, ۱۳۹۰ در ۱۲:۰۳   

Firefox 8.0 Windows XP

سلام
خواهش میکنم
یجوری با هم کنار بیاید سایت جای دعوا که نیست…! 😉
موفق باشید

نوشته شده توسط : جلودار موسی   درتاريخ: آبان ۲۹ام, ۱۳۹۰ در ۱۷:۳۵   

MSIE 8.0 Windows 7

سلام ایلناز خانم چیزای که برام فرستادی به دستم رسید منون از ایلناز خانم و از اقای شفیع زاده تشکر میکنم

نوشته شده توسط : ایلناز   درتاريخ: آبان ۳۰ام, ۱۳۹۰ در ۲۲:۲۰   

MSIE 8.0 Windows 7

سلام.
خداروشکر!
راستی،من فرهنگسرامو کرکسیون کردم خیلی اشکال داشت .هنوز به مرحله کدی نرسیده. باید صبر کنید. ولی قول میدم آماده شد براتون بفرستم.
موفق باشین :-)

نوشته شده توسط : موسی   درتاريخ: آذر ۲ام, ۱۳۹۰ در ۱۳:۲۴   

Firefox 4.0 Windows 7

سلام ایلناز خانم هر وقت که اماده شد برام بفرستی ممنونت میشم

نوشته شده توسط : ایلناز   درتاريخ: آذر ۳ام, ۱۳۹۰ در ۱۶:۰۰   

MSIE 8.0 Windows 7

o0o0o0o0o0o0k 😉

نوشته شده توسط : hfz_07   درتاريخ: آذر ۲۷ام, ۱۳۹۰ در ۱۲:۳۰   

Firefox 3.5.3 Windows 7

سلام معمارای عزیز، اگه بتونید در زمینه فرهنگسرای معماری کمکم کنید خیلی خیلی ممنون میشم

نوشته شده توسط : mohammad   درتاريخ: آذر ۳۰ام, ۱۳۹۰ در ۰۱:۳۱   

MSIE 8.0 Windows 7

khili manon be khoda karamo ra endakhti man hodode ye gig naghshe daram vasat mifrestam
ya ali

نوشته شده توسط : علی شفیع زاده   درتاريخ: دی ۳ام, ۱۳۹۰ در ۱۶:۱۲   

Firefox 3.0.5.NETCLR3.5.30729 Windows XP

سلام
خواهش میکنم
هر چیزی ارسال کنید به نام خودتون در سایت انتشار داده میشه
موفق باشید

نوشته شده توسط : موسی جلودار   درتاريخ: دی ۳ام, ۱۳۹۰ در ۱۶:۱۸   

MSIE 7.0 Windows 7

سلام ایلناز خانوم کرکسیونت تموم نشده

نوشته شده توسط : ایلناز   درتاريخ: دی ۴ام, ۱۳۹۰ در ۱۹:۴۷   

Firefox 4.0 Windows 7

سلام
الان میفرستم
امروز تأیید شد

نوشته شده توسط : ali   درتاريخ: دی ۵ام, ۱۳۹۰ در ۱۲:۰۶   

Firefox 8.0.1 Windows 7

slama,nemishe barae maham befrestin????

ya too sit kamelesho gharar bedid???

نوشته شده توسط : فقط استقلال   درتاريخ: دی ۹ام, ۱۳۹۰ در ۱۱:۰۰   

MSIE 7.0 Windows 7

سلام ایلناز خانم واقعا عالی بود دستتون درد نکنه ایشالله جبران کنم ارادتمند شما جلودار

نوشته شده توسط : ایلناز   درتاريخ: دی ۱۰ام, ۱۳۹۰ در ۱۹:۴۷   

Firefox 4.0 Windows 7

علی آقا نمیشه آخه.
چون خودم هنوز پروژمو تحویل ندادم.
نمیخوام بیشتر ازین کارم لو بره.

نوشته شده توسط : موسی جلودار   درتاريخ: دی ۱۶ام, ۱۳۹۰ در ۲۲:۱۳   

MSIE 7.0 Windows 7

سلام ایلناز خانم اینای که میگم نداری بهم بدی ۱-پروزه متره ۲-پلان ۵ طبقه مسکونی۳-پلان استادیوم ورزشی اگر داشته باشی بهم بدی ممنونت میشم

نوشته شده توسط : ali   درتاريخ: دی ۱۷ام, ۱۳۹۰ در ۱۴:۵۵   

Chrome 15.0.874.0 Windows 7

mamnoon ilnaz khanoom,harvaght tamayol dashtin befrestid

نوشته شده توسط : ایلناز   درتاريخ: دی ۱۹ام, ۱۳۹۰ در ۱۳:۵۱   

Firefox 4.0 Windows 7

سلام آقای جلو دار
من فقط یه پروژه متره داشتم که فرستادم واسه آقای شفیع زاده بذارن تو سایت.
دیگه ندارم اینایی که میخواینو

نوشته شده توسط : ely gon   درتاريخ: بهمن ۲۳ام, ۱۳۹۰ در ۱۲:۳۵   

Firefox 10.0 Windows 7

dameton garm…

نوشته شده توسط : سارا نیازی فرد   درتاريخ: بهمن ۲۶ام, ۱۳۹۰ در ۱۱:۰۸   

Firefox 10.0.1 Windows 7

من خیلی تنبلم و در عین حال خنگ و یه راهنمایی کنید تا بتونم هنرهای زیبا درس بخونم

نوشته شده توسط : پدرام بهرام خو   درتاريخ: اسفند ۲۵ام, ۱۳۹۰ در ۱۳:۱۹   

Chrome 17.0.963.56 Windows 7

سلام خانوم ایلناز میشه پروژه فرهنگسرا تونو برام ایمیل کنید؟

نوشته شده توسط : پدرام بهرام خو   درتاريخ: اسفند ۲۵ام, ۱۳۹۰ در ۱۳:۲۹   

Chrome 17.0.963.56 Windows 7

salam elnaZ khanom .kansepte FRNS mikhastam mishe baram email konid .toro khoda

نوشته شده توسط : زهرا شیرین   درتاريخ: فروردین ۱۳ام, ۱۳۹۱ در ۱۴:۴۸   

MSIE 9.0 Windows 7

سلام ایلناز جان می تونی اطلاعات فرهنگسراتو برای منم میل کنی ممنون میشم.

نوشته شده توسط : موسی جلودار   درتاريخ: خرداد ۲۹ام, ۱۳۹۱ در ۱۳:۵۴   

Firefox 4.0.5PaleMoon Windows 7

سلام ایلناز خانم کم پیدا هستی یه سری به سایت نمیزنی دیگه اگه امدی تو سایت پیام منو دیدی به ایمیلم پیام بدهmosajelodar@yahoo.com
سلام اقای شفیع زاده امیدوارم که حالتون خوب باشه صد سال زنده باشی موفق و پاینده باشی و ترم قبل هرچی اذیتون کردم به بزرگواری خودتون ببخشید
اردتمند شما جلودار

نوشته شده توسط : azar   درتاريخ: تیر ۸ام, ۱۳۹۱ در ۱۲:۲۰   

MSIE 7.0 Windows 7

salam mamnun misham baraie mamam ye resale kamel farhan sara befrestin ba tashakor yekam sariatar khaheshan

نوشته شده توسط : فرهاد آینده منش   درتاريخ: آذر ۷ام, ۱۳۹۱ در ۱۱:۲۷   

MSIE 8.0 Windows XP

سلام کن دانشجوی ترم آخر کاردانی معماری هستم میخوام کارشناسی پودمانی ۹۱شرکت کنم آزمونش ۸دی۹۱ هست
از توی دفترچه که منابع زیرگروه صنعت رو در اوردم درست نمی دانم باید چی بخونم
فقط اسم کتابا نوشته شده نمی دانم باید از کجا تهیه کنم آیا همان کتابهای دوران کاردانی هست یا باید تهیه کنم
***فقط اسم کتابا رو دارم
زبان و ادبیات فارسی
زبان انگلیسی
مبانی کامپیوتر
فیزیک عمومی
ریاضی عمومی
خواهش میکنم مرا راهنمایی کنید وقت زیادی نمانده سردرگم هستم
از مدیر سایت یا دیگر دوستان درخواست راهنمایی دارم تورو خدا کمکم کنید

نوشته شده توسط : sasan   درتاريخ: خرداد ۸ام, ۱۳۹۲ در ۱۵:۱۲   

Firefox 17.0 Windows 7

پاسخ به : معمار کهنه :

سلام خسته نباشید راستش من پروژه نهایی ام فرهنگسراست و فرصت چندانی هم ندارم نمونه کار میخواستم لطفا اگه چیزی که به درد من بخوره دارین برام ارسال کنید ممنونتون میشم با تشکر

سلام دوست عزیز من هم موضوع فرهنگسرا انتخاب کردم و شرایط قبلا خودت را دارم.
لطفا اگر اطلاعات و طرحی داری برام ارسال کن. با تشکر
j.saadat_68@yahoo.com

نوشته شده توسط : کامیار موسوی   درتاريخ: مرداد ۱۵ام, ۱۳۹۲ در ۱۷:۱۵   

Chrome 28.0.1500.95 Windows

سلام ایلناز…من پروژه فرهنگسرا نیاز ارم میشه برام بفرستین..بیشتر مطالعات میخوام…..مرسی metallic_2009@yahoo.com

نوشته شده توسط : zahra   درتاريخ: مهر ۲۱ام, ۱۳۹۲ در ۱۲:۴۵   

MSIE 8.0 Windows 7

سلام پروژه نهایی من درباره فرهنگسراست.اابته ازنوع خارجی اگه کسی درباره فرهنگسرا در خارج ازایران چیزی داره برامن بفرسته ممنون
moradi1992@yahoo.com

نوشته شده توسط : mehdi.hamidi   درتاريخ: آذر ۲۸ام, ۱۳۹۲ در ۲۱:۰۵   

Firefox 18.0 Windows 7

با سلام خدمت شما اقای شفیع زاده عزیز_ بابت سایت خوبتون ممنونم

من طرح فرهنگسرا مهر جوان کرج رو برای کارم انتخاب کردم
همه مدارک معماری رو داشت بجز نام معمار ( سازنده فرهنگسرا ) و سال بهره برداری
یه مختصر از معمار و اثار دیگه این معمار رو میخواستم
اگه لطف کنین پاسخ بهم بدین ممنونتون میشم جناب مهندس

نوشته شده توسط : tarah-m   درتاريخ: اسفند ۱۸ام, ۱۳۹۲ در ۰۱:۰۳   

Firefox 20.0 Windows 7

salam
vaghean site mozakhrafie
faghat pool dadam
harchi download kardam ya naghes bood ya baz nemishod

نوشته شده توسط : فرشید (معاون)   درتاريخ: اسفند ۱۸ام, ۱۳۹۲ در ۱۷:۴۰   

Chrome 33.0.1750.146 Windows 7

سلام
اطلاعات سایت کاملا اختصاصی و کامل قرار گرفته است.
فایل هایی که بعد از دانلود باز نمی شوند، به احتمال زیاد در زمان دانلود خطای دانلود داده است و باید مجددا دانلود نمائید.

نوشته شده توسط : pardis   درتاريخ: اسفند ۱۹ام, ۱۳۹۲ در ۰۱:۴۵   

Firefox 28.0 Windows 7

slm,age mishe lotfan ye liste faza ya diagram kolio jozee farhangsara ro baram email konid

نوشته شده توسط : مهدی مولایی   درتاريخ: اردیبهشت ۱۹ام, ۱۳۹۳ در ۲۲:۵۰   

Firefox 24.0 Windows Vista

مطالعات-نمونه کار از هنرستان هنرهای تجسمی میخوام اگه زحمتی نیست

نوشته شده توسط : aida   درتاريخ: آذر ۱۳ام, ۱۳۹۳ در ۱۹:۱۵   

Chrome 39.0.2171.71 Windows 7

سلام.ضوابط . طراحی فرهنگسرای نیاورانو میخام. هزینشم هر چی باشه پرداخت میکنم

ارسال نظر

rss-comments دنبال کردن نظرات با فید يك آواتار براي خود بسازيديک تصویر برای حساب کاربری خود بسازيد
آدرس سايت يا وبلاگ :
شماره موبایل (اختیاری) :راهنما : در صورتی که از پاسخ استفاده می کنید متن نظر خود را در خط بعد از کدهای html ایجاد شده بنویسید.
راهنما : در صورتی که ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمائید، پاسخ نظر برای شما ایمیل و پیامک می شود.