دانلود پروژه معماری , نقشه فرهنگسرا , فرهنگسرا , مطالعات فرهنگسرا | گروه معماری پارساکد - مرجع معماری ایران
با کلیک روی +1 ما را در گوگل محبوب کنید
 

دانلود پروژه معماری , نقشه فرهنگسرا , ارسال شده توسط خانم ایلناز مهذب عصمتی - گروه معماری پارساکد – مرجع معماری ایران

به وب سایت گروه معماری پارساکد خوش آمدید.
توجه: در صورتی که اطلاعات معماری دارید نیاز به خرید نیست و با شما تبادل اطلاعات انجام خواهد شد.

دانلود پروژه معماری , نقشه فرهنگسرا , ارسال شده توسط خانم ایلناز مهذب عصمتی
icon تعداد بازدید: 34,350 iconدسته : مطالعات و ظوابط فرهنگسرا، نقشه طراحی فرهنگسرا

.

فرهنگسرا چیست ؟

فرهنگسرا ساختمانی است که در آن یک یا چند نهاد فرهنگی فعالیت دارند فرهنگسراها معمولاً شرایطی برای آموزش امور گوناگون فرهنگی و اجتماعی و همچنین آموزش پیشه‌ها و هنرهای گوناگون مانند نگارگری، کوزه‌گری، دوزندگی و جزاینها فراهم می‌گردد. برخی از فرهنگسراها کتابخانه و انتشارات ویژه خود را نیز دارا هستند. در ایران تا امروز بیشتر فرهنگسراها در شهر تهران و چند شهر دیگر مانند اصفهان برپا شده‌اند و معمولاً کوشیده شده برای هر منطقه شهرداری یک فرهنگسرای بزرگ ترتیب داده شود. برخی از فرهنگسراها بجز پوشش دادن منطقه خود به فعالیت‌های فرامنطقه‌ای نیز می‌پردازند.

برای خواندن تعریف فرهنگسرا و مطالبی از فرهنگسرا های ایران و همچنین دانلود آن به ادامه مطلب بروید…

بسیاری از فرهنگسراها ویژه‌کار تخصصی اند یعنی فعالیت خود را گرد یک گروه یا یک محور کاری کرده متمرکز می‌سازندفرهنگسراها برپایه شیوه فعالیت به یکی از محورهای سه گانه شخصیت (کیستی)، محتوا (درونمایه) و نهاد می‌پردازندفرهنگسراهای شخصیت محور، عبارت‌اند از فرهنگسراهای کودک،نوجوان، جوان، دانشجو، دختران، بانو، و سالمند. فرهنگسراهای محتوا محور، عبارت‌اند از: اندیشه، قرآن، ولاء، انقلاب، پایداری، هنر، ملل، قانون، تیره‌ها (اقوام)، ورزش، ماه‌ بهمن، کار، دانش‌ها، تندرستی، طبیعت، و فناوری اطلاعات. فرهنگسراهای نهاد محور، عبارت‌اند از خانواده، مدرسه، و شهر

 

*   فرهنگسراها *

* فرهنگسرای خاوران 

نخستین گام برای احداث فرهنگسرای خاوران در بهار ۱۳۷۲ برداشته شد و از دوازدهم تیر ۱۳۷۲ نیز آغاز به کار کرد. این فرهنگسرا عمدتاً به منظور غنی‌سازی اوقات فراغت کودکان و جوانان جنوب شرقی تهران تأسیس شده و از بزرگ‌ترین مراکز وابسته به سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است

هم اکنون فرهنگسرای جوان یکی از بزرگ‌ترین مراکز فرهنگی کشور محسوب می‌شود. این فرهنگسرا دارای مساحتی بالغ بر ۸۳۰۰۰ متر مربع و زیر بنای ۲۴۰۰۰ متر مربع است و در چهار بخش ساختمان اداری، بازارچه فرهنگ و هنر (به صورت رو باز در وسط محوطه)، ساختمان مرکزی، علوم و فنون و شهر بازی، انجام فعالیت‌های متنوعی را برای عموم، به ویژه جوانان و نوجوانان میسر کرده است

فعالیت‌های فرهنگسرا نیز به چهار گروه هنری، آموزشی، اجتماعی و فرهنگی تقسیم شده است. در بخش هنری امکانات متفاوتی از جمله تالارها و نگارخانه‌ها در اختیار مردم منطقه است. تالارهای این بخش شامل تالار فرهنگ با ظرفیت اجتماعات با ظرفیت ۱۰۰ نفر ، سوم خرداد با ظرفیت ۳۰۰۰ نفر و سالن فرهنگ  با  ظرفیت ۲۰۲ نفر، سالن شهید مطهری با ظرفیت ۳۵۰ نفر و تالار روباز اجتماعات با ظرفیت ۵۰۰ نفر است

کتابخانه خاوران با بیش از پنجاه هزار نسخه کتاب و ظرفیت پذیرش بیش از پانصد نفر بصورت هم‌زمان در سالنهای مطالعه از دیگر بخش‌های اصلی این فرهنگسراست.که در حدود ۲۵۰۰ نفر عضو دارد.

همچنین نگارخانه خاوران،دارای دو سالن اصلی و فرعی در دو طبقه با ظرفیت ۲۰۰۰ تابلو در رشته‌های نقاشی، خوشنویسی گرافیک، عکاسی، حجم و صنایع دستی قادر است به هنرمندان معاصر و استادان و دانشجویان رشته‌های هنری خدمات بدهد.

در سالهای اخیر، چندین قسمت از مجموعه، شامل سالن های تئانر و ساختمان دوم مجموعه در حال ساخت است.

* فرهنگسرای سرو

فرهنگسرای سرو در ضلع پارک ساعی ، در زمینی به مساحت ۳۵۰۰ متر و با هزینه ای بیش از ۲۵۰ میلیون تومان در دی ماه سال ۱۳۷۴ گشایش یافت . این فرهنگسرا دارای کلاس های آموزش علمی و هنری می باشد . در ضمن فرهنگسرای سرو گروه های کوهنوردی و گشت های سیاحتی با عنوان گشت علاقه مندان برای دیدار از نقاط دیدنی اطراف تهران را تشکیل می دهد . سرای موسیقی از آخرین بخش هایی است که در این مجموعه مورد بهره برداری قرار گرفته است . نوار خانه موسیقی که پیشرفته ترین فن آوری های شنیداری را در اختیار دارد . مجموعه ای از آثار برتر موسیقی ایران و جهان را در دسترس علاقه مندان ، موسیقیدانان و هنرمندان می گذارد .
در سال ۱۳۷۳ نخستین خانه کودک در فرهنگسرای سرو گشایش یافت که محلی است برای برگزاری جشن های تولد و مراسم تکلیف دختران علاوه بر این به مناسب های مختلف برنامه هایی با مشارکت کودکان محله در خانه کودک به اجرا در می آید .

* فرهنگسرای باغ وثوق الدوله

باغ وثوق الدوله در منطقه ۱۴ ( خیابان نیرو ) که فضای سبز مناسبی دارد . به یک مرکز نمایشگاهی ، آموزشی و تحقیقاتی برای علاقه مندان به گل و گیاه تبدیل گردیده است . به علاوه با ایجاد فضاهای آموزشی ، کتابخانه ، سالن اجتماعات ، موزه گیاهان ( شامل بخش های تزئینی ، دارویی ، صنعتی و … ) و دیگر قسمت های خدماتی این مجموعه به صورت یک فرهنگسرای تخصصی در زمینه گل و گیاه درآمده است .

* فرهنگسرای شفق

در دو سالی که از پیدایش آن می گذرد . سالن آمفی تأتر فرهنگسرای شفق ( با صندلی های طراحی شده برای معلولان ) و سالن نگارخانه آن میزبان برنامه های مختلفی مانند دهمین جشنواره سراسری موسیقی فجر و نیز نمایش عروسکی بوده است .
کلاس هایی برای قرآن ، طراحی ، گرافیک ، نقاشی آبرنگ و رنگ روغن ، خوشنویسی ، عکاسی ، سفالگری ، مجسمه سازی ، مینیاتور ، کامپیوتر ، موسیقی سنتی ایران و قالیبافی دایر است که درهر دوره آموزشی ، گنجایش پذیرش ۲۰۰ نفر را دارد .
توسعه این فرهنگسرا ادامه دارد و فیلم خانه ، چای باغ و فروشگاهی برای عرضه ابزار نقاشی و موسیقی در آن در دست ساختمان است .
پارک شفق در خیابان جمال الدین اسدآبادی قرار دارد .

* فرهنگسرای خاوران  

یکی از تازه ترین نمونه های مراکز فرهنگی جامع برای طیفی گسترده از نوجوانان تا هنرمندان حرفه ای است از نظر مساحت بزرگترین فرهنگسرای ایران است و ساختن آن در سال ۱۳۷۳ به پایان رسید . بخش های آن عبارتند از)بازارچه فرهنگ و هنر ، آمفی تأتر ویژه کودکان ، فضای نمایش های عروسکی ، نمایشگاه ، کتابخانه قرائتخانه ، کارگاه ها و کلاس های آموزشی و سالن شطرنج )
تازه ترین اقدام این فرهنگسرا برای نوجوانان ، برپایی کارگاه های کتاب ( با همکاری خانه کودک و نوجوان ) است که در آنها اصول و مبانی نویسندگی بخصوص قصه نویسی و نوشتن .
این فرهنگسرا در میدان خراسان خیابان خاوران واقع  شده است .

* فرهنگسرای بهمن

پیدایش این فرهنگسرا تحولی بود در جهت ایجاد مرکزی فرهنگی با هویتی تازه اما زود آشنا و همه پسند . تبدیل کشتارگاه قدیمی تهران به مکانی برای فراگیری هنر و تشویق به آفرینش هنری همراه با تلقی تازه ای بود از اشتغال به هنر و حضور در هنرکده .
فرهنگسرای بهمن ، نخستین نمونه هنرکده غیرمحلی است که در زمانی کوتاه ، موقعیت ممتاز فرهنگسرای مادر را یافت و الگوی فرهنگسراهای دیگری در تهران و شهرهای دیگر شد و در سال ۱۳۷۰ آغاز به فعالیت کرد . بخش عمده آن عبارتند از : چای باغ ، تالار علوم وفنون خواجه نصرالدین طوسی ، کانون قرآن ، تالار شهید آوینی ، کتابخانه عمومی شهید حسین فهمیده ، بخش آموزش ، لابراتوار زبان و کامپیوتر ، بخش سینمایی ( شامل سینما تراس چاپلین و تماشاخانه مبارک ) تالار بسم ا… خان ، گالری های هنرهای تجسمی ، مجموعه ورزشی و واحد هنرهای نمایشی .
این فرهنگسرا در میدان راه آهن ، میدان بهمن واقع شده است .

* فرهنگسرای نیاوران

فرهنگسرای نیاوران در سال ۱۳۵۷ با مساحت تقریبی ۳۵۰۰ مترمربع در شمال شرقی تهران در محله نیاوران ایجاد شد و دارای تأسیسات کتابخانه ، نگارخانه و نمایش خانه بود . پس از پیروزی انقلاب اسلامی این فرهنگسرا به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی واگذار شد و تا سال ۱۳۴۶ علاوه بر کوشش های هنری ، فعالیت هایش عبارت بودند از : انتشار کتاب ، تفسیر و ترجمه قرآن و …
از سال ۱۳۶۷ پذیرش هنرجویان « مرکز آموزش هنر » از طریق آزمون سراسری وزارت فرهنگ و آموزش عالی آغاز شد که طی سه دوره ۱۸۰ نفر با دریافت گواهینامه در مقطع کاردانی و در رشته های نامبرده از مرکز آموزش هنر ( فرهنگسرای نیاوران ) فارغ التحصیل شدند .
از سال ۱۳۷۰ فعالیت های فرهنگسرا چنین بوده است : برگزاری سمینار ، کنفرانس ، نمایشگاه و …
این فرهنگسرا در خیابان شهید باهنر ( نیاوران ) روبروی پارک نیاوران قرار دارد .

* فرهنگسرای اشراق

این فرهنگسرا در اواسط سال ۱۳۷۴ در یک باغ قدیمی به مساحت ۲۰۰ هزار مربع در منطقه ۴ تهران که پرجمعیت ترین منطقه شهر است گشایش یافت .
ساختمان های باغ با تالارهای تودرتو ، گچبری ها ، آینه کاری ها ، شومینه ها و بادگیرهای قدیمی جلوه ای زیبا دارند . در وسط یکی از تالارها ، حوضخانه ای قرار دارد که آب جاری در آن از قنات « تلو » سرچشمه می گیرد و پس از ورود به باغ ، در حوض ها و حوضچه های متعدد باغ جاری می شود برنامه های فرهنگسرای اشراق شامل کلاسهای آموزشی ، نمایش فیلم تأتر اجرای کنسرت های موسیقی ، فعالیت های ورزشی و هنری و استفاده از کتابخانه است .

 * فرهنگسرای ابن سینا

فرهنگسرای ابن سینا در شهرک قدس ( غرب )  ،  خیابان ایران زمین شمالی و در زمینی به مساحت ۱۶۳۲ متر مربع احداث  شده  است . فعالیت اصلی این فرهنگسرا به تأتر اختصاص یافته و این فرهنگسرا تأمین کننده نیازهای تأتری فرهنگسراهای دیگر و نیز برنامه ریز فعالیت های تأتری شهرداری تهران است.
صرف نظر از این فعالیت اختصاصی  ، فرهنگسرای ابن سینا در بخش های مختلف آموزشی ، تشکیل کانون های مختلف از جمله کانون های قرآن ، ادبی ، اردویی ، ورزشی ، اجرای برنامه های تأتر ، نمایش عروسکی و موسیقی و همچنین فیلم فعال است .

* فرهنگسرای امیرکبیر

در پارک قیطریه با استفاده  بهینه از فضای موجود واقع در بزرگراه آیت اله  صدر قیطریه ، مرکزی فرهنگی ، با امکان برگزاری نمایشگاه های مختلف ، کتابخانه ، کلاس های آموزشی ، هنری ، ورزشی و …. احداث می شود تا این بخش از شهر برای این طرح ۵/۳۱ میلیون تومان است . اجرای طرح از نیمه اول سال ۱۳۷۴ آغاز شده است.

* فرهنگسرای ارسباران

فرهنگسرای ارسباران به منظور یاری رساندن به شکوفایی استعدادهای هنری جوانان در آبان سال ۱۳۷۴ تأسیس شد . بنای فرهنگسرا با هزینه ۵/۳ میلیارد ریال در مدت ۱۸ ماه با زیربنای ۳۵۰۰ متر مربع احداث گردید . در معماری فرهنگسرا شرایط استفاده ناتوانان جسمی و حرکتی از محیط فرهنگسرا و تجهیزات آن تأمین شده است.
فعالیت های فرهنگسرای ارسباران در پنج محور سازماندهی شده است فراهم آوردن امکانات آموزش هنر به ویژه هنرهای سنتی تهیه کتاب به ویژه کتاب های تخصصی هنر ، نمایش فیلم ، اجرای موسیقی و تأتر ، معرفی و نمایش آثار ارزشمند هنرهای تجسمی ( نگارخانه ) ، برپایی جلسات نقد و بررسی آثار هنری و ادبی .

نام فایل : دانلود پروژه معماری , نقشه فرهنگسرا , ارسال شده توسط خانم ایلناز مهذب عصمتی

فرمت فایل: DWG

حجم : ۲٫۶۴ مگابایت

 

  —–دانلود ( لینک مستقیم )

 

  —–دانلود ( لینک غیر مستقیم )


رمز عبور : www.parsacad.com

 

***در صورت کپی کردن حتما لینک منبع را ذکر نمایید***

منبع : وب سایت معماری و عمران پارسا کد

 

توضیحات : دانلود پروژه معماری , نقشه فرهنگسرا , ارسال شده توسط خانم ایلناز مهذب عصمتی

 

 

 

برای دانلود لیست کاملی از پروژه های فعلی سایت روی آیکون زیر کلیک کنید.

کسانی که مایل اند پروژه ها و نقشه های معماری خود را در سایت قرار دهند تا دانشجو های معماری استفاده کنند می توانند برای هماهنگی… با من تماس بگیرند تا پروژه هایشان را با نام خودشان در سایت قرار دهم.

* نقشه ها و پروژه های موجود در آرشیو سایت پارسا کد *

دوستانی که درخواست پروژه دارند می توانند با من تماس بگیرند تا هر پروژه ای که نیاز دارید از قبیل ۳۰۰ نقشه اجرایی فاز دو از ساختمان های مسکونی ۱ تا ۵ طبقه با متراژ های متفاوت ، نقشه های هتل ، پارکینگ ، پل ، بیمارستان ، فرهنگ سرا ، آموزشی ، دانشگاه ( دانشکده های معماری ) ، رستوران ، ویلایی ، ساختمانهای اداری و تجاری ، ساختمان های آجری ، نقشه فضاهای تفریحی . توریستی و پارک ، مجتمع مسکونی ، خانه های مسکونی و آپارتمانی ، مهد کودک ، فیلم و مستند های معماری  ، عکس های معماری  ، پروژه های روستا ، تعمیر و نگهداری ساختمان ، پروژه متره و برآورد ، تنظیم شرایط محیطی ، آشنایی با معماری اسلامی و جهان ، مقالات معماری ، مطالعات معماری و عمران  و هر چیز دیگر که نیاز دارید در آرشیو  هزار و سیصد گیگابایتی سایت پارسا کد موجود میباشد کافیست درخواست بدهید تا براتون از طریق ایمیل و پست ارسال کنم.

*دوستانی که اطلاعات معماری و عمران در اختیار من قرار بدن هر نقشه پروژه و مطلبی که بخوان براشون رایگان ارسال میکنم*

 

 * مطالعات و پایان نامه موجود در آرشیو سایت پارسا کد *

پایان نامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد معماری : دانشکده معماری دانشکده هنر و معماری ، طراحی کلینیک تخصصی ، مدرسه ، هتل ، اماکن و استادیوم های ورزشی ، مجتمع مسکونی ،  برج های مسکونی ، مجموعه ورزشی تفریحی توریستی ، مطالعات اجرای انواع ساختمان های مسکونی ،  مجتمع فرهنگی ، مجتمع آموزشی ، ایستگاه اتوبوس ، مطالعات کامل طراحی معماری ۱ تا ۵  ، خانه های قدیمی ، مطالعات دوره های مختلف معماری جهان از قبیل گوتیک ، رنسانس و… تحقیق و مقالات و گزارش های معماری و کلیه دروس گرایش های رشته عمران و…  و پایان نامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد عمران 

پروژه و مطالب معماری و عمران ذکر شده در بالا تنها گوشه ای از آرشیو ۱۳۰۰ گیگابایتی سایت پارسا کد میباشد.

Email: ali_architecture_pro@yahoo.com

Tel: ۰۹۳۷۱۹۲۵۳۱۲

علی شفیع زاده

اگر اینستاگرامی هستید، حتما @parsacad را دنبال کنید و تصاویر معماری خود را به اشتراک بگذارید.

توجه: در صورتی که اطلاعات معماری دارید نیاز به خرید نیست و با شما تبادل اطلاعات انجام خواهد شد.


در باره ي "مدیریت سایت" از مدیران سایت پارسا کد
نوشته شده توسط :مدیریت سایت | تعداد مطالب : 811مطلب

مدیریت سایت - مهندسی معماری از تهران و عضو گروه معماری پارسا کد | مرجع معماری ایران ۲۰ نظر براي نوشته ي "دانلود پروژه معماری , نقشه فرهنگسرا , ارسال شده توسط خانم ایلناز مهذب عصمتی" ارسال شده است!
نوشته شده توسط : رویا   درتاريخ: آبان ۱۶ام, ۱۳۹۰ در ۲۳:۳۳   

Firefox 3.0.5.NETCLR3.5.30729 Windows XP

سلام علی آقا خوبین؟
ممنون از مطالب و پروژه هایی که در سایت قرار میدین…
ولی ای کاش مطالبتون بیشتر بشه
ولی در کل ممنون و خسته نباشین

نوشته شده توسط : علی شفیع زاده   درتاريخ: آبان ۱۶ام, ۱۳۹۰ در ۲۳:۴۲   

Firefox 3.0.5.NETCLR3.5.30729 Windows XP

سلام ممنون از شما
خوب وقت نمیکنم به سایت رسیدگی کنم…
ولی سعی میکنم مطالب بیشتر بشه
موفق باشید

نوشته شده توسط : موسی   درتاريخ: آبان ۲۶ام, ۱۳۹۰ در ۱۳:۴۱   

Firefox 4.0 Windows 7

سلام علی آقا خوبین؟
ممنون از مطالب و پروژه هایی که در سایت قرار میدین…
ولی ای کاش مطالبتون بیشتر بشه
ولی در کل ممنون و خسته نباشین

نوشته شده توسط : علی شفیع زاده   درتاريخ: آبان ۲۶ام, ۱۳۹۰ در ۱۴:۴۲   

MSIE 8.0 Windows XP

سلام ممنون مرسی
نگران نباشین بزودی سایت از نظر نقشه مطلب و پروژه آپدیت میشه
موفق باشید

نوشته شده توسط : neda   درتاريخ: آبان ۲۹ام, ۱۳۹۰ در ۲۱:۲۷   

Firefox 3.0.5 Windows XP

سلام . امیدوارم همیشه موفق باشی.عکس یادت نره

نوشته شده توسط : مهدی معتمدی   درتاريخ: آذر ۴ام, ۱۳۹۰ در ۱۹:۵۸   

MSIE 7.0 Windows XP

سایتتون خوبه اما اگر مطالب مطالعاتی را در کناره نقشه های اتوکدی برای دانلود قرار دهید انوقت همتایی برای خودتون پیدا نمی کنید.

نوشته شده توسط : bahar adeli   درتاريخ: آذر ۷ام, ۱۳۹۰ در ۱۷:۳۱   

Firefox 8.0.1 Windows 7

خوب مهندس این طوری که نمیشه این همه بازدید کننده داری؛همه از شما در خواست پلان کدی می کنند بعد شما هیچ کاری نمی کنی؛لااقل بگید کی نقشه از پروژه می زارید؛نگید در آینده.

ممنون از سایت خوبتون

نوشته شده توسط : علی شفیع زاده   درتاريخ: آذر ۷ام, ۱۳۹۰ در ۲۱:۳۴   

Firefox 8.0 Windows XP

سلام
شما میگید سایت من بازدیدکننده زیادی داره خوب دلیلش اینه چیزهایی که داخل سایت من هست اکثرشون تو هیچ سایتی پیدا نمیشه!
سایت های دیگه همین مطالبی که من به صورت رایگان برای دانلود میزارم بصورت سی دی از طریق پست به فروش میرسونن! ولی من…
علت اینکه مثل اوایل نقشه و مطالعات در سایت کمتر شده فقط بخاطر هزینه های بالای سایت هست.
بخشی از هزینه ها:
آی پی اختصاصی برای سایت ماهی ۳۶۰۰۰ تومان
دامنه و هاست سالی ۱۶۳۰۰۰ تومان
و…
این هزینه ها از طریق ارسال هرچیزی برای شما دوستان جبران میشه…
این لیست تمامی پروژه ها به غیر از آرشیو نقشه ها فیلم و مستند های معماری است:
دانلود لیست کاملی از پروژه های معماری . عمران و ساختمان
http://www.parsacad.com/wp-content/plugins/download-monitor/download.php?id=20
دانلود لیست کاملی از پروژه های برق الکترونیک و مخابرات:
http://www.parsacad.com/wp-content/plugins/download-monitor/download.php?id=21
دانلود لیست کاملی از پروژه های حسابداری اقتصاد و مدیریت:
http://www.parsacad.com/wp-content/plugins/download-monitor/download.php?id=22
دانلود لیست کاملی از پروژه های حقوق و علوم سیاسی:
http://www.parsacad.com/wp-content/plugins/download-monitor/download.php?id=23
دانلود لیست کاملی از پروژه های کارآفرینی و کارآموزی:
http://www.parsacad.com/wp-content/plugins/download-monitor/download.php?id=24
دانلود لیست کاملی از پایان نامه های تمامی رشته های دانشگاهی:
http://www.parsacad.com/wp-content/plugins/download-monitor/download.php?id=25
دانلود لیست کاملی از پروژه های روانشناسی علوم اجتمائی و فلسفه:
http://www.parsacad.com/wp-content/plugins/download-monitor/download.php?id=26
به هر حال نگران نباشین سرم کمی خلوت تر بشه حتما سایت آپدیت میشه.
شما هم اگه نقشه و مطلبی دارین برام بفرستید تا با نام خودتون درسایت انتشار بدم
موفق باشید

نوشته شده توسط : bahar adeli   درتاريخ: آذر ۸ام, ۱۳۹۰ در ۰۳:۵۰   

Firefox 8.0.1 Windows 7

لطفا پروژه های اتوکد و ۳ی مکس رو مثل پروژه های بالا بزارید من فکر می کنم ما بیشتر به اونا احتیاج داریم. حرف شما متین ووووخوب اسم پروژه ها رو با قیمتشون اگه بزارید ممنون میشم.(اتوکدی) ما هم می خریم ازتون.
یه عکسم لاقل از یه تیکه از پروژه باشه ما ببینیم چی می خریم هم عالی میشه.

ممنون از سایت خوبتون

نوشته شده توسط : علی شفیع زاده   درتاريخ: آذر ۸ام, ۱۳۹۰ در ۱۵:۴۴   

Firefox 3.0.5.NETCLR3.5.30729 Windows XP

سلام
شماره تماس را برای همین گذاشتم که در مورد پروژه های ارسالی کامل توضیح بدم که اگر بدرد مشتری خورد ارسال کنم
درضمن نمیشود از تمامی پروژه ها عکس تهیه کرد چون وقت زیادی میبره
قیمت:توافقی
موفق باشید

نوشته شده توسط : شبنم کریمی   درتاريخ: آذر ۲۱ام, ۱۳۹۰ در ۱۷:۵۹   

Firefox 7.0 Windows 7

salam ….mishe vasam ye plan farhangsara email konin….kheli ehtiaj daram

نوشته شده توسط : علی شفیع زاده   درتاريخ: آذر ۲۱ام, ۱۳۹۰ در ۲۲:۱۷   

Firefox 3.0.5.NETCLR3.5.30729 Windows XP

سلام
ارسال هر چیزی هزینه داره…لطف کنید تماس بگیرید
موفق باشید

نوشته شده توسط : سحر   درتاريخ: دی ۳ام, ۱۳۹۰ در ۱۲:۲۳   

Firefox 7.0.1 Windows XP

خیلی خیلی ممنون
خسته نباشید

نوشته شده توسط : armita jafari   درتاريخ: خرداد ۳۱ام, ۱۳۹۱ در ۲۲:۳۷   

Chrome 19.0.1084.56 Windows 7

salam.ali agha in naghshehaye farhang sara ke gozashtin 3d nadaran ya hajm????

نوشته شده توسط : saeed karimi   درتاريخ: آبان ۲۴ام, ۱۳۹۱ در ۱۸:۴۷   

Firefox 13.0 Windows 7

dada khili bahal boood damet garm

نوشته شده توسط : انیتا   درتاريخ: آذر ۴ام, ۱۳۹۱ در ۰۱:۲۳   

MSIE 6.0 Windows XP

سلام خیلی عالی بود خیلی مطالبتون بدردم خورد ممنون موفق باشید

نوشته شده توسط : آرمین حنیفی   درتاريخ: اردیبهشت ۳ام, ۱۳۹۲ در ۱۸:۱۶   

Firefox 15.0.1 Windows XP

omidvaram hich vaght na omidetun nakonan!!!

نوشته شده توسط : sara   درتاريخ: اردیبهشت ۲۴ام, ۱۳۹۲ در ۲۳:۲۴   

Maxthon Windows XP

سلام مهندس میشه چند نمونه پروژه ی موزه هم بذارید..فقط زود ..مرسی

نوشته شده توسط : mohammad.s   درتاريخ: بهمن ۳ام, ۱۳۹۲ در ۰۰:۴۶   

Firefox 24.0 Windows 7

خیلی خیلی ممنون
زحمت کشیدید..

نوشته شده توسط : rainbow   درتاريخ: مرداد ۱۵ام, ۱۳۹۳ در ۰۸:۰۷   

Chrome 12.0.742.100 Windows 7

عالی بود ممنون

ارسال نظر

rss-comments دنبال کردن نظرات با فید | يك آواتار براي خود بسازيديك آواتار براي خود بسازيد

submit a comment on this postحالا نوبت شماست!!!آدرس سايت يا وبلاگ :راهنما : در صورتی که از پاسخ استفاده می کنید متن نظر خود را در خط بعد از کدهای html ایجاد شده بنویسید.

           
پیشنهاد ویژه برای کاربران: نیاز به خرید نیست برای تبادل اطلاعات معماری تماس بگیرید: 09371925312


صفحه اصلي | تالار گفتمان | فروشگاه | ارتباط با ما | تبلیغات | ورود کاربران | خبرنامه | مدرسه معماری